На Золочівщині Олег Синютка зустрівся з учасниками АТО

18 жовтня на Золочівщині відбулась зустріч голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з учасниками АТО та членами їх родин, які проживають в Золочівському, Бродівському і Перемишлянському районах.

Усіх загиблих у зоні АТО вшанували хвилиною мовчання.

У ході зустрічі голова Львівської ОДА Олег Синютка порушив питання працевлаштування бійців, які брали участь у антитерористичній операції на Сході України.

«Ви повинні відчути, що сьогодні у Вас можливість заробляти гроші, у тому числі і започатковуючи власну справу», – наголосив очільник Львівщини.

Окрім того, Олег Синютка наголосив на важливості отримання бійцями АТО земельних ділянок.

Також усіх присутніх проінформували щодо програми підвищення конкурентоспроможності  Львівської області, програми енергозбереження для населення Львівщини, а також надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі у Львівській області.

Своїми історіями  перемог поділились з присутніми переможці Ігор Нескорених із Львівщини Дмитро Сидорук та Катерина Михайлова.

Під час зустрічі, колишні учасники АТО розповіли присутнім історії відкриття та ведення власної справи.

Своїм успішним досвідом підприємництва поділилися Микола Стецьків, який займається вирощуванням полуниці, а також Богдан Величко – власник кав’ярні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*