На жовтень заплановано проведення ІІІ Форуму регіонів Республіки Білорусь та України

Служба експортера департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації повідомляє про те, що 01-02 жовтня 2020 року у м. Гродно, Республіка Білорусь заплановано проведення ІІІ Форуму регіонів Республіки Білорусь та України.

Уу випадку перенесення строків проведення зазначеного заходу в залежності від розвитку ситуації з розповсюдженням в світі короновірусної інфекції COVID-19 інформуватимемо додатково.

В рамках ІІІ Форуму регіонів Республіки Білорусь та України заплановано: пленарне засідання за участі президентів України та Республіки Білорусь, засідання двохсторонніх робочих групи з питань промисловості, паливно-енергетичного комплексу, транспорту, сільського господарства, екології та гуманітарних напрямків, а також 9-те засідання українсько-білоруської Консультативної ради ділового співробітництва.

Окрім цього, традиційно відбудеться виставка продукції підприємств регіонів України та Республіки Білорусь, а саме:

виставка великогабаритної техніки та зразків промислової продукції,

ярмарок продукції та виробів декоративно-прикладного мистецтва,

проведення ділових переговорів представниками українських та білоруських компаній (зустрічі В2В).

У разі зацікавленості та за більш детальною інформацією можна звертатися за тел.: (032) 261-27-13 / 299-92-79 та на електронні скриньки: loda.export@gmail.com або torg.loda@gmail.com.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*