На завершення ремонту львівського перинатального центру можуть виділити 107 млн гривень

Місцева влада та Уряд у рамках можливостей Державного фонду регіонального розвитку знайдуть можливості для добудови Перинатального центру у Львові. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час “Години запитань до Уряду” у Верховній Раді України у п’ятницю.

Відповідаючи на питання народних депутатів щодо добудови Перинатального центру у Львові, Прем’єр-міністр зазначив: “Ми спільно – місто, область, Державний фонд регіонального розвитку – це питання вирішимо”.

Голова Уряду зауважив, що у проекті Бюджету на наступний рік передбачені ресурси Державного фонду регіонального розвитку та субвенція на соціально-економічний розвиток.

“В рамках цього ресурсу ми знайдемо кошти для того, щоби при прийнятті бюджету з 1 січня відновити і завершити будівництво цього Перинатального центру”, – зазначив Володимир Гройсман.

Голова Уряду зауважив, що на завершення будівництва центру у Львові потрібно 107 млн грн.

“У рамках 107 млн грн ми можемо знайти ресурс для того, щоб завершити у 2017 році створення Перинатального центру. Я підтримую і все зроблю для того, щоби у Львові у наступному році постав сучасний Перинатальний центр. Це буде зроблено”, – підкреслив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр зазначив, що у різних областях країни упроваджуються подібні проекти.

Він наголосив, що з розумінням ставиться до необхідності створення в регіонах сучасних перинатальних центрів “для того, щоб рятувати життя дітям” і має відповідний досвід  будівництва таких центрів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*