На засіданні робочої групи з розроблення проекту Стратегії розвитку області презентовано підсумки соціально-економічного аналізу Львівщини

банків 0105 грудня у приміщенні Львівського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України під егідою облдержадміністрації та Проекту «Місцевий економічний розвиток міст України» відбулось засідання робочої групи з розроблення проекту Стратегії розвитку Львівської області на 2014-2020 роки з прогнозом до 2025 року.

У роботі засідання взяв  участь перший заступник голови Львівської ОДА Богдан Матолич, а також  представники депутатського корпусу обласної ради, громадських організацій, департаментів та управлінь облдержадміністрації, голови районних рад та начальники управлінь економіки міськ(рай)держадміністрацій, науковці та інші члени робочої групи.

У процесі роботи робочої групи експерти та консультанти Проекту презентували підсумки соціально-економічного аналізу Львівської області, стратегічне бачення та сценарії розвитку.

Учасники засідання активно обговорили представленні матеріали, поділились своїми думками з приводу стратегічного бачення і сценаріїв розвитку Львівщини, а також надали свої рекомендації щодо проведення екологічної оцінки, енергоефективності, всіх наявних ресурсів а також наголошено на опрацюванні операційних програм, передбачення ув’язки  нової стратегії з Стратегією розвитку Львівщини до 2015 року.

Після завершення обговорення відбулась практична робота в групах з актуалізації SWOT-аналізу та формування SWOT- матриці. Розглянуто сильні та слабкі сторони розвитку області, зовнішні та внутрішні фактори впливу, тобто був проведений так званий «мозковий штурм» серед учасників щодо  виявлення діагнозу області, який покликаний визначити особливі риси області, найважливіші проблеми, що варто вибрати за «локомотив розвитку» і чому.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*