На засіданні Міжурядової Координаційної Ради з питань міжрегіонального співробітництва обговорили українсько-польські взаємини

143546

11-12 червня у м. Яремче Івано-Франківської області відбулось ХІ засідання спільної українсько-польської Міжурядової Координаційної Ради з питань міжрегіонального співробітництва.

Від Львівської облдержадміністрації участь у засіданні взяли директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Ірина Романів та заступник директора департаменту міжнародного співробітництва та туризму Діана Кодрова. Зокрема, вони доповіли про роботу комісії з питань транскордонного співробітництва.

Під час роботи Координаційної Ради було розглянуто питання щодо необхідності розбудови та модернізації дорожньої інфраструктури на прикордонних територіях України та Польщі, розвитку спільних транскордонних кластерів, а також щодо проведення українсько-польських Днів Добросусідства у вересні цього року у місці планованого пункту пропуску «Нижанковичі – Мальховіце».

Зазначимо, що дані ініціативи були підтримані Міжурядовою Координаційною Радою.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*