На зарплати бюджетникам додатково виділили понад 30 млн гривень

13 вересня, депутати Львівської обласної ради внесли зміни до показників обласного бюджету на 2016 рік.

Завдяки  перевиконанню на 54,4 млн грн планових завдань із мобілізації податків і зборів до обласного бюджету за січень-серпень збільшено видатки  для виплати заробітної плати на 32,3 млн грн.

“Це рішення стосується працівників професійно-технічних навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, ветеринарних лікарень та ветеринарних лабораторій, деяких установ соціального захисту та соціального забезпечення”, – пояснив директор департаменту фінансів облдержадміністрації Олег Демків.

Крім того, на придбання медикаментів скерують – 5,1 млн грн, на соціальні виплати (підтримка учасників АТО та їхніх родин, забезпечення житлом дітей-сиріт) – 7,6 млн грн та ін.

За рахунок коштів субвенції з державного та місцевих бюджетів виділено 10,9 млн грн на аварійно-відновлювальні роботи обласного дитячого протитуберкульозного санаторію смт. Журавно Жидачівського району, будівництво внутрішньобудинкових хідників і доріг Львівського геріатричного пансіонату, будівництво критого басейну для дітей, хворих на сколіоз у м. Сокалі, реконструкцію будівлі Старосамбірської центральної районної лікарні,  реставрації пам’яток архітектури Яворівського району (дерев’яні церкви в с. Глиниці та  с. Морянці).

За словами Олега Демківа, у рамках співфінансування проекту технічної допомоги Європейського Союзу “Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади” виділено 1 млн грн на модернізацію приміщень центрів надання адміністративних послуг у м. Дрогобичі, Сокальському районі та Тростянецькій об’єднаній територіальній громаді за рахунок субвенцій з відповідних бюджетів.

Загалом обсяг обласного бюджету на 2016 рік збільшується на 64,2 млн грн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*