На залізничних маршрутах Львівщини може з’явитися ще чотири потяги

Рухомий склад Львівської залізниці можуть поповнити чотирма новими пасажирськими потягами. Також залізничники планують реалізувати проект вузької євроколії, що забезпечить швидкісне пасажирське сполучення у напрямку Київ-Львів-Варшава.

Про це обговорили на зустрічі голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та виконувач обов’язків голови правління ПАТ “Українська залізниця” Олександр Завгородній.

Зокрема, йшлось про те, що на Львівській залізниці невдовзі може курсувати ще чотири електропотяги зразка Львів-Івано-Франківськ-Чернівці. Також у місті Львові планують організувати станцію транспортної пересадки потягів міжнародного сполучення Київ-Варшава.

“Ми хочемо, щоб із Варшави до Львова пролягала “вузькоколійка”, – зазначив Олег Синютка. – А вже з нашого обласного центру, після пересадки, можна було швидко дістатись до Києва. Якщо цей проект вдасться реалізувати, завантаженість потоку на залізниці суттєво зросте”.

Окрім цього, на зустрічі говорили про будівництво нового вокзалу у с. Сянки Турківського району, що є центром розвитку параолімпійського спорту в Україні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*