На Яворівський полігон доставлено 1100 комплектів військових одностроїв

Військовослужбовці, які призвані в рамках п’ятої хвилі мобілізації і проходять підготовку на Яворівському полігоні на Львівщині отримали військові однострої.

Як повідомляють представники служби логістики на полігон було доставлено 1100 комплектів військових одностроїв. Слід зазначити, що процес видачі військових одностроїв копіткий та тривалий. Адже кожен військовослужбовець має отримати військові одяг та взуття відповідних розмірів, щоб у подальшому якісно виконувати службові обов’язки. Разом з тим під час видачі обмундирування виникли непередбачувані проблеми пов’язані із тим, що військовозобов’язані, які звикли у цивільному житті до розповсюджених розмірів відмінних від військового стандарту, дещо некоректно вказали свої ростовки. Теж стосується й дефіцитних розмірів: найменших та найбільших, яких випускають у дуже обмеженій кількості. Через це виникла необхідність замінити 200 комплектів на інші розміри. Необхідна кількість військової форми відкорегованих розмірів  вже відвантажена і автомобільним транспортом з Києва буде доставлена на Львівщину.

Також видано 800 пар берців. Решта — відвантажена і до завтрашнього ранку буде доставлена на Яворівський полігон разом із головними уборами.

За матеріалами регіонального медіа-центру МО України (м.Львів)

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*