На Яворівському полігоні відбулась церемонія передачі командування «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна»

У містечку «Центральне» Міжнародного центру миротворчості та безпеки (МЦМБ) Національної академії сухопутних військ відбулась церемонія офіційної передачі повноважень від 27 бригадно-тактичної групи до 278 кавалерійського полку ЗС США, які беруть участь у підготовці бойових підрозділів Збройних Сил України в рамках «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки — Україна» (JMTG-U).

До МЦМБ цього дня завітали перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, командувач центру підготовки 7-ї армії Сполучених Штатів Америки в Європі генерал-майор Крістофер Ланев, представник Апарату аташе з питань оборони при посольстві Сполучених Штатів Америки в Україні полковник Томас Воффорд, начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук тощо.

Розпочався урочистий захід з виконання гімнів країн-партнерів, які сьогодні вишикувались на плацу містечка «Центральне». Після цього командир 27-ї бригадно-тактичної групи штату Нью-Йорк полковник Деніс Ділі згорнув свій прапор, як символ гідного завершення своєї роботи в Україні, та передав керівництво місії командиру 278-го кавалерійського полку штату Теннесі полковнику Джиммі Колу.

Згодом генерал-лейтенант Павло Ткачук щиро подякував американській стороні за підтримку та допомогу Україні на шляху зміцнення її обороноздатності, а також вручив нагороди від імені Міністра оборони України та начальника Генерального Штабу Збройних Сил України.

Також зі словами вдячності до присутніх звернувся полковник командир 27-ї бригадно-тактичної групи штату Нью-Йорк Деніс Ділі.

“JMTG-U — це команда. Ми всі працювали разом над розвитком навчального центру підготовки підрозділів, щоб з кожною новою ротацією проводити підготовку на вищому рівні, — зауважив полковник Деніс Ділі. — Нам було надзвичайно приємно перебувати в Україні. Дякуємо за цей досвід, здобутий під час проходження місії”.

Від імені 278 кавалерійського полку полковник Джиммі Кол висловив подяку усім присутнім, та запевнив, що їхня робота надалі буде сприяти розвитку в підготовці підрозділів Збройних Сил України.

Після урочистої частини командир попереднього складу американського контингенту JMTG-U нагородив відзнаками тих, хто підтримував та сприяв 27-й бригадно-тактичній групі під час виконання місії в Україні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*