На Яворівщині відкрили меморіальну дошку Юрію Липі

Сьогодні 19 серпня минає 76 річниця від дня смерті одного із ідеологів українського націоналізму, громадського діяча, письменника, лікаря, автора української геополітичної концепції, а ще — одного із засновників нового напряму української медичної науки — фітотерапії Юрія Липи.

На фасаді районної центральної бібліотеки у місті Яворові відкрили меморіальну таблицю на честь великого українця. Участь в урочистостях взяв заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

«Мабуть, ніхто так не прагнув вивести Україну на роль країни «першого світу», як Юрій Липа. Його тексти — це потужна і надихаюча стратегія для великого народу, якому судилося вершити долю регіону, а може, і світу. Його праці «Призначення України», «Чорноморська доктрина» спонукають думати та аналізувати, а також вірити в сильну та процвітаючу Україну. Прийшов час аби віддати письменникові заслужену шану, повернути Україні і світові його фундаментальні твори і славне Ім’я», – наголосив Іван Собко.

В межах вшанування також поклали квіти до його могили у селі Бунів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*