На Яворівщині освятили Каплицю пам’яті Героїв Небесної Сотні

В неділю, 30 листопада, в с. Рокитно Яворівського району відбулося урочисте освячення Каплиці пам’яті Героїв Небесної Сотні та меморіального знака про візитацію парафії с. Рокитно сподвижником Митрополита Андрея Шептицького Єпископом Никитою Будкою.

В урочистих заходах взяв участь т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський. У вітальному слові до громади с. Рокитне керівник області сказав: «Сьогодні виповнюється рівно рік від часу побиття правоохоронцями студентів в Києві на майдані Незалежності. Цей один молодіжний протест за євроінтеграцію України переріс у масштабний Майдан, який врешті змінив країну. Ми обрали свободу, відстояли своє право жити в демократичній європейській країні. Спомин про Революцію Гідності і Небесну сотню від нині буде закарбовано і в історії села Рокитне”, – зазначив Ю. Турянський.

Авторство скульптури Матері Божої у с. Рокитне належить відомому українському скульптору Василю Яричу.

 

0
Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*