На яких дорогах вже розпочали ремонт, – прес-конференція голови ОДА

В області інтенсивно тривають ремонтні роботи на ділянках автомобільних доріг, що межують з Івано-Франківською та Закарпатською областями. Також невдовзі розпочнуть ремонт найгірших відтинків траси від Радехова до Бродів та Червонограда.

За словами голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, також минулого тижня дорожники завершили укладати другий шар асфальту на відтинку від міста Радехів до кордону з Волинською областю.

Про це керівник Львівщини повідомив сьогодні, 19 квітня, під час прес-конференції.

Зокрема, голова ОДА розповів, що на сьогодні підрядник укладає другий (завершальний) шар асфальтобетону від кордону з Івано-Франківщиною у сторону Львова. “Станом на понеділок залишилось укласти 19 кілометрів верхнього шару асфальту і я сподіваюсь, що за два тижні ця робота буде завершена”, – додав він.

Ще минулого тижня стартували дорожні роботи на ділянці від Самбора до кордону із Закарпатською областю, де вже поклали 2,5 кілометрів нижнього шару асфальту. “До речі, для того, щоб від Турки до Закарпаття зробити дорожню основу підрядник облаштує окремий завод із виготовлення бетонної суміші. А для укладання асфальту, за погодженням місцевої громади, у Самборі встановлять й асфальтний завод, який працюватиме на цю дорогу”, – зазначив Олег Синютка. За його словами, цей відтинок траси планують завершити до 1 вересня.

Орієнтовно у четвер розпочнеться ремонт дороги від Радехова до Бродів. Також вже відбувся тендер на ремонт траси від Радехова до Червонограда, і вже у травні планують розпочати роботи. До слова, у Червонограді підрядник теж планує запустити новий асфальтний завод.

“Якщо не цього то наступного тижня Служба автомобільних доріг ЛЬвівщини оголосить повністю усі тендери на ділянки, що ремонтуватимуться за кошти обласного бюджету. І ми сподіваємось основні роботи завершити вже до жовтня”, – резюмував Олег Сиинютка.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*