На XVІI Міжнародний економічний форум з`їхалися фахівці різних країн

У перший день форуму окрім українських експертів, форум відвідають іноземні делегації та міжнародні експерти.

На відкриття Міжнародного форуму прибув також міністр сільського господарства Латвійської Республіки Яніс Дуклавс.

«Велике коло учасників форуму доводить те, що цей регіон не лише може об’єднувати поціновувачів культури, а й зводити бізнесменів та сприяти вирішенню найважливіших економічних питань. Як міністр сільського господарства я, перш за все, бачу економіку Україну як агропромислову. Не можу також не згадати про роботу, яку протягом десятиліть провела Україна, пристосовуючи сільськогосподарський сектор до нових ринкових умов. І латвійські експерти не залишились осторонь та внесли свою лепту в розвиток українського аграрного сектору. Об’єднавши наші зусилля, можна забезпечити стійкий ріст наших економік та підвищувати рівень якості життя. Форум – це чудова платформа для обміну думками та сприяння порозумінню», – зазначив під час відкриття Економічного форуму міністр сільського господарства Латвійської Республіки Яніс Дуклавс.

Темою однієї із панелей стане впровадження реформ на шляху економічного зростання. Учасники Форуму обговорять сучасний стан реформ в Україні, можливості поширення європейського досвіду в українських реаліях, а також конкурентні переваги нашої держави.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*