На XIV Міжнародному Економічному Форумі буде прийнято Декларацію про збалансовану децентралізацію влади

75017723_socialenterprise2

На XIV Міжнародному Економічному Форумі, який відбудеться у Львові 27-28 листопада 2014 року, обговорюватимуть та прийматимуть підсумковий документ – Львівську Декларацію «Збалансована децентралізація влади та розумна державна регіональна політика, гарантія єдності українського простору та процвітання України». У цьому документі будуть зафіксовані основні положення щодо розмежування повноважень між органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, завдання держави та регіонів щодо кроків для зближення регіональних еліт, громадян, інтеграції регіональних просторів в український простір, буде зроблено заклик до загальноукраїнської солідарності.

Модератором дискусійної панелі виступить Анатолій Ткачук – радник Віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. До панельної дискусії зможуть долучитися усі учасники обговорення, зокрема представники всеукраїнської мережі практиків місцевого і регіонального розвитку РЕГІОНЕТ, а також голови обласних та районних рад та адміністрацій.

На Форумі будуть також детально обговорені питання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, які преференції це принесе українському бізнесу, та водночас з якими викликами він зіткнеться, стратегії модернізації України до 2020 для бізнесу.

Детальна інформація та реєстрація учасників на веб-сторінці Форуму www.lvivforum.com.ua.

ХІV Міжнародний Економічний Форум проходитиме за підтримки Львівської міської ради, Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, а також Програми Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», що фінансується Європейським Союзом.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*