На всіх дорогах Львівщини забезпечений проїзд автотранспорту  

На замовлення Служби автомобільних доріг ДП «Львівський облатодор» виконує роботи з експлуатаційного утримання доріг. Чергові бригади довозять і посипають дороги піскосумішшю з метою забезпечення безпечного руху дорогами області.

Так, 14-15 лютого, на ці потреби дорожниками було закуплено та витрачено 695, 5 т піскошуміші.

Служба автомобільних доріг просить водіїв бути обережними з огляду на несприятливі метеоумови, а саме: опади мокрого снігу та ожеледицю.

Нагадаємо, у лютому несприятливі погодні умови на дорогах Львівської області перед тим були зафіксовані 8-11 лютого.

Так, в ці дні  замети утворились на дорозі Н-13 Львів-Самбір-Ужгород – від с. Бориня до межі області. Силами філій “Турка ДЕД” і “Турківський РАД” вони були ліквідовані. Тоді ж доїзд до 8 сіл Турківського району, а саме Риків, Буковинка, Дівче, Багнувата, Сянки, Нижній Турів, Верхній Турів був припинений через снігові замети. Для ліквідації наслідків негоди та відновлення доїзду до цих сіл було залучено 5 одиниць спецтехніки та 30 працівників. Розчистка тривала півтори доби.
8-11 лютого також було розчищено від заметів від с. Бориня до Ужоцького перевалу. Працювало 4  одиниць спецтехніки та 9 осіб.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*