На усіх виїздах з Львівської області відсьогодні працюють блокпости, – Тарас Грень

На усіх в’їздах-виїздах на/з Львівщини облаштували пости для контролю міграції мешканців між областями. На межі області встановили 14 стаціонарних постів. Також передбачені ще мобільні пости, які розгортатимуть у разі необхідності.

«Проблеми та затримки, які виникли із роботою деяких постів – на контролі, вони вирішуються. Сьогодні до вечора усі блокпости запрацюють на повну потужність», – наголосив заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень.

Такі пости охоплюють усі дороги на виїзді з Львівщини у сусідні області – Волинську, Івано-Франківську, Закарпатську, Рівненську і Тернопільську. Вони почали працювати сьогодні з 00:00 год.

На постах усім подорожнім вимірюють температуру безконтактними термометрами. Якщо у пасажирів чи водія авто будуть ознаки коронавірусу – про це повідомлять медиків і обмежать подальше пересування.

На блокпостах чергують представники поліції, Нагвардії, ДСНС, медики і представники місцевого самоврядування.

«Кількість людей на кожному посту залежить від завантаженості дороги, який там рух. Коли ми повністю промоніторимо трафік – зможемо вносити корективи. Тому що, в залежності від руху на тій чи іншій дорозі, залучати до чергування на одному блокпосту можна, умовно, 3 людей, на іншому – 15», – розповів Тарас Грень.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на час карантину доручив облдержадміністраціям на межі кожної з областей облаштувати контрольно-пропускні пункти для моніторингу здоров’я пасажирів і водіїв.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*