На Турківщині з початку цього року 1653 громадян отримали реєстраційні номери облікової картки

В Турківському відділенні Самбірської ОДПІ протягом одинадцяти місяців 2013 року видано 1653 реєстраційні номери облікової картки платників податків жителям району.

Отримати реєстраційний номер облікової картки платника податку можна в Центрі обслуговування платників податків.

За бажанням громадяни можуть відмовитися від реєстраційного номеру. Тоді у паспорті таких платників роблять відповідну відмітку, після чого вони мають право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорту. Облік таких фізичних осіб-платників ведеться в окремому реєстрі за прізвищем, ім’ям, по-батькові та серією і номером паспорта.

Нагадуємо, що у разі зміни облікових даних, які вносяться до Державного реєстру фізичних осіб (паспортних даних або місця проживання), необхідно протягом місяця повідомити про це територіальний орган Міндоходів для внесення відповідних змін. Звертайтеся у ЦОПП за адресою: м.Турка, пл.Ринок, 24  зал № 1 «Видача довідок та дозвільних документів».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*