На Турківщині вшанували загиблих у роки Першої світової війни

84468066

На військовому кладовищі урочища «Зворець» с. Комарник Турківського району Львівської області відбувся мітинг-реквієм, присвячений пам’яті вояків, які загинули в роки Першої світової війни і тут поховані.

На цьому національно-патріотичному заході вшанували пам’ять 2080 вояків – австрійців, українців, німців, угорців, поляків. Адже Перша світова війна, наголошувалося на мітингу, за природою – глобальний збройний конфлікт, який розвивався перш за все в Європі і тривав з 28 липня 1914 по 11 листопада 1918 року. Загалом тоді за цей період загинуло понад дев’ять мільйонів солдат і цивільних мешканців.

 

Присутні – учні, гості, представники зарубіжних держав, які прибули для участі у вшануванні пам’яті жертв збройного конфлікту, почули багато цікавого про події столітньої давності, які відбувалися в цьому карпатському селі.

За словами очевидців, захід був напрочуд змістовним і добре продуманим. Він перегукувався із новітньою неоголошеною Росією війною, яку ця країна-агресор веде на території України – Луганській та Донецькій областях. Там також гинуть і військові, і цивільне населення.

Про це 25 травня повідомив кореспондент IA ZIK

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*