На Турківщині вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС щорічно відзначається в Україні 14 грудня – у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. Кожна хвилина цього надзвичайного будівництва – це мужність і професіоналізм, самовідданість і самопожертва ліквідаторів заради збереження життя людей в Україні та в усьому світі.

З метою належного відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС сьогодні, 14 грудня, біля пам’ятного знаку ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС відбулися заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Схилити голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддати данину пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям присутні члени Турківської асоціації учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, представники органів влади, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади, небайдужі жителі міста.

У пам’ять тих, хто пожертвував своїм життям, рятуючи світ від атомного лиха, от.Миколай відслужив чин панахиди.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*