На Турківщині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Ось уже шоста річниця від трагічних і героїчних подій на Майдані. Протягом січня-лютого 2014 року відійшли у вічність найкращі люди України, люди високого духу. Україна оплакує своїх героїв, матері оплакують своїх синів і дочок, діти – батьків. Пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє.

З метою належного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, сьогодні, 20 лютого, біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні на площі Ринок в місті Турка за участі керівництва району та міста, громадськості, представників родин Героїв Небесної Сотні та активних учасників Революції Гідності відбувся молебень пам’яті  Героїв Небесної Сотні та громадян, що загинули, відстоюючи незалежність та територіальну цілісність під час антитерористичної

burst

операції/операції об’єднаних сил у Донецькій та Луганській областях.

В цей день присутні на заході хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто віддав своє життя у трагічні дні лютого 2014 року та виконали Державний Гімн України.

До присутніх звернулися голова Турківської міської ради Геннадій Когут та помічник народного депутата України Андрія Лопушанського Ірина Кіра, які зазначили, що хто загинув на Майдані були люди різного віку, різних професій, але з одним прагненням – жити у вільній, заможній, європейській державі. Хоча і страшною ціною, але українці визначили шлях всієї держави. Щоб бути гідними їхнього подвигу ми з вами маємо в мирних умовах втілювати в життя їхнє прагнення жити в процвітаючій, вільній і заможній Україні.

Учасники зібрання згадали всіх Героїв Небесної Сотні в супроводі пісні “Плине кача”.

Опісля виступів відбулася урочиста хода з покладанням квітів до пам’ятника Героїв Небесної Сотні та меморіальної таблиці Романа Сеника за участі керівництва району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, організацій району, учасників АТО та представників громадських організацій району.

Цього дня в загальноосвітніх навчальних закладах району проведено інформаційно-просвітницькі, виховні заходи: єдина година спілкування «Небесна Сотня. На сторожі гідності», «Вдячні за гідність», «Вдячні за свободу», «Вдячні за майбутнє»; виховні години «Мамо, я не вернусь…», «Герої нашого часу», «Пам’ятаємо подвиг Героїв Небесної Сотні», «Вшановуємо подвиг героїв Небесної Сотні», «Небесна Сотня в вирій полетіла», «Герої не вмирають…просто йдуть», «Протистояння на Майдані», «Народ мій завжди буде», «Пам’яті Небесної Сотні»; години-діалоги «Україна понад усе», «Майдан душі», «Янголи не вмирають»;

У бібліотеках району оформлено фотовиставки, книжкові виставки «У нашій пам’яті вони назавжди залишились», «Ви у наших серцях», проведено бібліотечні уроки «Герої нашого часу!».

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*