На Турківщині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

На вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні сьогодні, 20 лютого,  біля стели Героїв Небесної Сотні за участі керівництва району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій, представників громадських організацій та мешканців району відбулося віче пам’яті. Після спільного виконання Державного Гімну України учасники віча разом зі священнослужителями помолилися за новітніх українських Героїв, загиблих на Майдані Гідності та у боях на сході України.

Слово мали голова Турківської міської ради Геннадій Когут та помічник народного депутата України Андрія Лопушанського Ірина Кіра. У своїх виступах ними було сказано, що приклад Небесної Сотні, а також тисяч тих, хто стояв з ними пліч-о-пліч на Майдані Гідності, свідчить, що кожен з нас є творцем не лише власного життя, а й долі цілої держави.

Опісля виступів керівники району поклали квіти до стели Небесної Сотні.

Зокрема, 20 лютого вранці у храмах району пройшли поминальні панахиди за загиблими під час розстрілів на Майдані; у Народних домах пройдуть культурно-мистецькі та інформаційно-просвітницькі заходи; в бібліотеках – книжкові виставки, тематичні зустрічі. У закладах освіти відбудуться тематичні уроки, інформаційні та виховні години.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*