На Турківщині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

???????????????????????????????

День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небеснї Сотні.

Герої Небесної сотні пожертвували своїм життям за наше майбутнє і вони є для українців тим моральним еталоном, тим дороговказом, який не дає нам відступити від нашої мрії жити гідно. Революція Гідності має привести до Країни Гідності. Воїни Небесної сотні не дають нам забути про це.

Сьогодні, біля стели Небесної сотні відбувся молебень за загиблими під час Революції гідності. У заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило, голова міської ради Геннадій Когут, помічник народного депутата України Андрія Лопушанського Ірина Кіра, представники органів виконавчої влади, громадськість району, учасники революційних подій в Україні у 2004, 2013-2014 роках, родин Героїв Небесної Сотні, учасників АТО на Донбасі, представники волонтерських рухів. Молебень провели духовенство району.

???????????????????????????????

« Так на Майдані з’явилась ще одна сотня – Небесна. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну – життя. І для нас є святим обов’язком гідно вшанувати Героїв. Щоб ми пам’ятали – хто і за що загинув. Щоб ми їх не зрадили. Ми прагнемо й надалі розбудовувати власну країну – рівноправного члена великої європейської родини, яка, пройшовши крізь полум’я воєн та інші лихоліття, вибрала шлях єднання, миру, демократії і прогресу.

Це наш обов’язок перед майбутніми поколіннями, перед пам’яттю загиблих співвітчизників»,- зазначив у своєму виступі заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило.

Також виступили: голова міської ради Геннадій Когут, помічник народного депутата України Андрія Лопушанського Ірина Кіра.

Учасники запалили свічки, лампадки і вшанували подвиг учасників Революції гідності – Героїв Небесної Сотні. Також помолилися, запалили свічки і лампадки біля меморіальної таблиці Героя України, Героя Небесної Сотні турківчанина Романа Сеника, меморіальної таблиці Юрія Міська та Олександра Ільницького “Барні”.DSCN6963-300x169

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*