На Турківщині вшанували героїв та жертв Чорнобильської трагедії

???????????????????????????????

Сьогодні, 26 квітня, біля пам’ятного знаку “Героям і жертвам Чорнобиля” за участі заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила, представників міської ради та громадських організацій Турківщини, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, помічника народного депутата України Андрія Лопушанського Ірини Кіра та лівліквідаторів аварії на ЧАЕС, відбулись урочисті заходи з нагоди вшанування 32 – ї річниці Чорнобильської трагедії.

У рамках заходів заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило спільно із помічником народного депутата України Андрія Лопушанського Іриною Кіра  поклали квіти до пам’ятного знаку “Героям і жертвам Чорнобиля”.

“Сьогодні ми згадуємо та вшановуємо світлу пам’ять і подвиг тих людей, які пожертвували собою, аби зберегти життя іншим, – зазначив Юрій Лило. – Чорнобильська трагедія залишилась в історії, ми ж повинні боротись із тією бідою, яка спіткала нас сьогодні. У такі тяжкі для держави часи ми повинні триматись разом, пам’ятаючи про те, що нас єднає”.

У пам’ять тих, хто пожертвував своїм життям, рятуючи світ від атомного лиха, священники відслужили чин панахиди. На завершення учасники заходу вшанували пам`ять загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання.

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*