На Турківщині вшановано пам’ять жертв Голодоморів

Сьогодні, 16.00 год. в м.Турка біля скульптури Божої Матері відбувся мітинг-реквієм з вшанування пам’яті жертв голодоморів за участі голови районної державної адміністрації Михайла Коня, голови районної ради Василя Дребота, заступника голови районної державної адміністрації Оксани Манюх, представників політичних партій, громадських організацій, учнівської молоді та громадськості міста.

Панахиду за померлими в часи голоду відправили представники різних конфесій.

До турківчан з скорботними словами звернулася заступник голови райдержадміністрації Оксана Манюх. В своїй промові віна зазначила про необхідність шукати в суспільстві порозуміння, щоб не допустити повторення трагічних подій в історії України.  Присутні на заході, в знак вшанування пам’яті загиблих тримали в руках запалені свічки  та було оголошено «Хвилину Мовчання».

По закінченні мітингу-реквієму, Оксана Манюх та міський голова м.Турка Юрій Касюхнич поклали жалобний вінок до Пам’ятного знаку жертв голодоморів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*