На Турківщині відзначили День пам’яті та примирення

Турківщина приєдналася до Загальноукраїнської акції «Перша хвилина миру», яка приурочена до дати підписання акту про капітуляцію нацистської Німеччини. Так, сьогодні, 8 травня, в місті Турка на міському кладовищі зібралися ветерани, діти війни, громадськість, представники районної, міської влади та шкільна молодь в рамках відзначення  Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Присутні хвилиною скорботної задуми вшанували пам’ять жертв Другої світової війни 1939-1945 років. Місцеві священнослужителі біля військового поховання на міському кладовищі провели панахиду за загиблими у Другій світовій війні та українсько-російській війні на сході України.

«Сьогодні ми відзначаємо День пам’яті та примирення та 74-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Кожен з нас розуміє, що найдорожчим є мир, найсвятішою – перемога над ворогом, який бажає смерті ближнього, зазіхає на чуже, зневажає твою Батьківщину, віру, культуру, твоє право на життя і свободу.

Розуміння цього нас єднає і робить сильнішими. А у пам’яті назавжди залишаться імена тих, хто у боротьбі та війнах віддав своє життя за рідну Україну.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв, які захистили нас в 20-му сторіччі, добровольців та бійців Збройних Сил України, які загинули на Східному кордоні вже у наш час, всіх, хто загинув у боротьбі з ненависним ворогом, захищаючи рідну землю. Віддаємо глибоку шану кожному, хто боровся та бореться за Вільну та Соборну Україну.

Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній родині! – зазначив у своєму виступі заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило.

Опісля відбулося покладання квітів.

dav

dav

dav

dav

dav

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*