На Турківщині відзначили 99-у річницю Листопадового чину та проголошення Західноукраїнської Народної Республіки

???????????????????????????????

Сьогодні, 1 листопада, в актовому залі Турківської музичної школи за  участі керівництва району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій району, представників громадських організацій та мешканців району відзначили 99-у річницю Листопадового чину та проголошення Західноукраїнської Народної Республіки.

«1 листопада – одна із яскравих героїчних сторінок українського народу. 99 років тому була проголошена Західно-Українська Народна Республіка на чолі з Євгеном Петрушевичем, в історії більш відома як Листопадовий чин.  Щороку ми відзначаємо цю історичну подію.

Листопадова національно-демократична революція в Галичині стала важливою ланкою процесу, який завершився створенням у січні 1919 року єдиної Соборної України. Це продемонструвало всьому світу волю українського народу до свободи і незалежності.

Відзначаючи ті події, ми, перш за все, вшановуємо подвиг українців, які показали силу духу, самовідданість у боротьбі за національну державність. Приклад їхнього служіння  Україні є  взірцем для кожного з нас. Соборність, отримана кров’ю мільйонів патріотів, і незалежність, яку зараз захищають українські воїни, – є нашими священними досягненнями.

Щиросердечно вітаю усіх зі святом і зичу миру та великої сили духу, терпеливості й оптимізму», – наголосив у своєму виступі заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило.

Опісля відбувся святковий концерт творчих колективів району.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*