На Турківщині відзначили 72-гу річницю створення Української повстанської армії

DSCN4731

14 жовтня в смт.Бориня Турківського району   відзначили  72-гу річницю створення Української повстанської армії. З цієї нагоди біля пам’ятника  вояків УПА  об 15.00 год. відбулася екуменічна панахида, підняття державного прапора та покладання квітів.

Участь у заході взяли учнівська молодь, ветерани, громадські організації і об’єднання.

«14 жовтня ми відзначаємо свято Покрови Пресвятої Богородиці і одночасно святкуємо річницю заснування Української Повстанської Армії  та вшановуємо пам’ять її воїнів, що полягли за українську державу. Богородиця здавна була покровителькою України, її особливо шанували українські козаки. Воїни УПА продовжили справу козаків – боротьбу за незалежність України. Вшанування пам’яті воїнів УПА зараз особливо важливе. Адже у той час український народ залишився наодинці з агресором, як і наша країна зараз. УПА програвала чисельністю та якістю озброєння, однак дух українських воїнів був незламний, незважаючи ні на що, вони чітко слідували своїй меті – здобути незалежну і сильну Україну. Своїм прикладом вони показали, що дух народу – найважливіша його зброя у боротьбі за волю. Тож будьмо гідні цих героїв, що загинули за наше майбутнє, та вшануймо їх, а також тих Героїв, що гинуть за наше майбутнє зараз» – наголосив голова Турківської райдержадміністрації Василь Гакавчин.

 

DSCN4722

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSCN4746

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*