На Турківщині відзначили 21-шу річницю Конституції України

???????????????????????????????

З нагоди 21-ї річниці Конституції України, в середу, 28 червня, у актовому залі Турківської музичної школи відбулася урочиста академія. Розпочався захід з Гімну України.  З вітальним словом та історичною довідкою про Конституційний процес в Україні до краян звернувся заступник голови районної державної адміністрації Юрій Лило. “28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності. Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати незалежну, соціальну, правову державу.
І сьогодні завдання держави полягає в тому, щоб якнайповніше використати потенціал основного нормативно-правого акта держави для утвердження реальної демократії, забезпечення прав, свобод людини і громадянина, для піднесення умов життя народу на гідний рівень, – наголосив Юрій Лило.
– Вітаю всіх мешканців Турківщини з Днем Конституції. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до порозуміння та єдності. Бажаю всім нам миру та єдності в нашій державі, а кожному зокрема – міцного здоров’я, щастя, добра, благополуччя, натхнення та плідної праці в ім’я нашого спільного кращого майбутнього.” Опісля, для краян відбувся святковий концерт за участю колективів Народних домів району.

 

???????????????????????????????

???????????????????????????????

???????????????????????????????

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*