На Турківщині відбувся семінар на тему «Зелений туризм як важливий фактор розвитку гірських громад»

DSCN9514

Сьогодні, 7 травня, в актовому залі районної ради відбувся семінар на тему «Зелений туризм як важливий фактор розвитку гірських громад». В даному заході взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький, заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та зацікавлені в даному заході мешканці району.

Такий актуальний захід на тему розвитку зеленого туризму організував Львівський відокремлений підрозділ Центру розвитку місцевого самоврядування за сприяння управління туризму та курортів Львівської ОДА, а також Турківської районної державної адміністрації. Турківщину для такого практичного навчання вибрано через те, що саме цей регіон найбільш сприятливий для розвитку зеленого туризму і вже має певні напрацювання.

«Позитивний вплив сільського зеленого туризму на поліпшення умов і якості життя селян полягає передусім в тому, що він розширює сферу зайнятості сільського населення, дає селянам додатковий заробіток. Їхні прибутки надходять не тільки від оренди приміщень для проживання, а й від безпосередньої реалізації виготовленої продукції; приготування їжі для гостей з власноруч вирощених продуктів. Аби люди знали більше про наші маршрути сільського зеленого туризму, необхідна реклама. Саме тому, ми спільно з громадськістю запускаємо в соціальних мережах туристично-інвестиційний проект «Турківщина туристична», щоб зі всіх куточків світу люди мали змогу бачити наш чудовий край, наші туристичні комплекси, агрооселі тощо.

По нових дорогах до нас завітають тисячі туристів і тим самим ми станемо відомими широкому загалу людей.

Відроджувати духовність, якою жили наші предки, засвоїти, передати майбутнім поколінням — цього можна досягти серед удосконалення на державному, регіональному і місцевому рівнях системи управління галуззю щодо створення потужної туристично-рекреаційної бази, прокладання нових маршрутів зеленого, екологічного туризму, запровадження підприємництва й малого бізнесу, максимально залучивши до цього бізнес і приватний сектор», – наголосив у своєму виступі голова райдержадміністрації Олександр Лабецький.

Під час семінару його учасникам було запропоновано програму: «Зелений туризм як важливий фактор розвитку гірських громад». Чималий інтерес викликали теми «Законодавство у сфері туризму, основи ведення підприємницької діяльності», «Фінанси: як їх планувати та обліковувати».

З учасниками семінару проведено практичне заняття з підготовки бізнес-плану.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*