На Турківщині відбулись урочистості з відзначення Свята Героїв

Сьогодні, 23 травня, в приміщенні актової зали Турківської музичної школи м.Турка відбулись урочистості з відзначення Свята Героїв. В заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило, помічник народного депутата України Андрія Лопушанського Наталія Гошівська, представники установ, організацій району, учасники АТО, активна молодь та громадськість.

Розпочався захід з виконання Гімну України.

“Сьогодні Україна відзначає Свято Героїв – це день пам’яті усіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі, тих, хто боровся і захищав Україну, – зазначив у своєму виступі заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило. Ще ніколи не були ми ближчі до розуміння того, хто такі Герої, як саме у нинішній час, коли сотні українських патріотів віддають свої життя в ім’я великої ідеї – Вільної Самостійної Незалежної Держави. Загартована роками історичних лихоліть та поневірянь, українська нація щоразу в кожному поколінні народжувала Героїв, котрі піднімались на боротьбу, жертвували власним життям, виборюючи перемогу.

Прийміть найщиріші вітання зі Святом Героїв. Без вашої боротьби не постала б вільна та демократична Україна”.

Пам’ять всіх Героїв України вшановано хвилиною мовчання.

Також виступили помічник народного депутата Андрія Лопушанського Наталія Гошівська та учасник АТО Євген Стерляніков.

Опісля відбулася концертна програма.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*