На Турківщині відбулося відкриття новозбудованої лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини

У вівторок, 6 жовтня, відбулася визначна подія для Турківського району, а особливо для села Либохора – відкриття новозбудованої лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

В урочистому відкритті взяли участь заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Бучко, голова районної державної адміністрації Віталій Бабяк, перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Ільницька, заступник голови   районної державної адміністрації Василь Цибак, керівник апарату Світлана Гут, заступник голови районної ради Василь Костишак,  директор комунального некомерційного підприємства «Турківський Районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Микола Яцкуляк, сільський голова села Либохора  Василь Комарницький, депутати Львівської обласної ради Михайло Дзюдзь та Ігор Комарницький, керівники установ та організацій району, священнослужителі та жителі села.

Заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Бучко наголосив: «В Україні триває медична реформа, яка стосується конкретно всіх і кожного, адже її мета — забезпечити всім громадянам України рівний доступ до якісних медичних послуг та побудувати систему охорони здоров’я, в центрі якої знаходиться пацієнт. Як для обласної, так і для районної влади реформа медичної галузі залишається пріоритетною,  складовою якої є реформа сільської медицини. В амбулаторії встановлено сучасне обладнання для лікування й діагностики різних захворювань. Окрім того, вже закуплено службовий автомобіль для невідкладної допомоги. Ми бачимо, що реформа приносить перші позитивні результати в районі, і це не лише для пацієнта, а й для лікаря. Новозбудована амбулаторія – це здоров’я і комфорт для жителів сіл, а для медичного персоналу це робочі місця та заробітна плата».

У виступах привітали жителів з визначною подією, побажали усім міцного здоров’я, щастя, наснаги та успіхів в житті. Наголосили також на тому, що головними завданнями для влади має бути соціальний захист населення та доступна якісна медицина.

Право урочисто перерізати стрічку надано заступнику голови Львівської обласної державної адміністрації Юрію Бучку, голові Турківської районної державної адміністрації Віталію Бабяку, директору Центру первинної медико-санітарної допомоги Миколі Яцкуляку та сільському голові села Либохора Василю Комарницькому.

Опісля священнослужителі села освятили дане приміщення.

Після урочистостей екскурсію закладом влаштувала фельдшер новозбудованої амбулаторії Поліна Лихва.

Довідково

Амбулаторію збудували в межах програми «Доступна медицина».

Проєктна організація: ТзОВ «Макробудомат».

Підрядна організація: ТзОВ «Домус-Еліт».

Забезпечено фінансування на суму: 10318,171 тис.грн. З них:

  • субвенція з державного бюджету місцевому бюджету- 9 282,655 тис.грн (Наказ Мінрегіону № 187 від 26.07.2018 (зі змінами);
  • спів фінансування з місцевого бюджету- 1 035,516 тис.грн.

Для неї також придбали все необхідне медичне обладнання.

Тепер у ньому якісні медичні послуги отримуватимуть понад дві тисячі мешканців села, з них 600 дітей.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*