На Турківщині відбулася панахида за загиблими Героями Небесної Сотні на Майдані

???????????????????????????????

В м.Турка, о 17 год. біля стенду Небесної Сотні, відбулася  панахида за загиблими  Героями Небесної Сотні на Майдані, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року). ???????????????????????????????В молебені за упокоєння душ Героїв Небесної Сотні взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький, та керівництво району, представники підприємств, установ,  організацій району, жителі Турківщини. У своєму виступі очільник району зазначив: «Герої Майдану, своїм прикладом, підштовхнули до боротьби, що й досі триває. Ці події навіки закарбувалися в серцях, душах та в історії нашої Батьківщини, єдиної, неподільної, соборної України. З початку Революції Гідності з’явилася необхідність вибороти собі справжню незалежність. ???????????????????????????????Довести собі, що не дарма гинули патріоти за всю історію існування України. Довести, що українці – не раби! Українці повинні пам’ятати і шанувати Героїв Небесної Сотні, що гинули за свободу  всіх наступних поколінь. Також наш з вами обов’язок – продовжити цю святу справу. Змінюючи себе, ми змінюємо Україну!»
В навчальних закладах Турківського  району відбулися лінійки, на якій дітлахам розповіли про події  наприкінці 2013 та на початку2014 року, проведена хроніко – документальна година «Кривавий четвер» та ряд інших заходів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*