На Турківщині  відбудуться урочисті заходи з нагоди Свята Героїв

скачанные файлы

Сьогодні, 18 травня, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького, за участі заступника голови райдержадміністрації Юрія Лило та керівника апарату райдержадміністрації Мирона Бойка проведено нараду з питань відзначення у Турківському районі  Свята Героїв.

Основні заходи з нагоди Свята Героїв заплановано провести в селі Шандровець Турківського району, де буде відкриття та посвячення меморіальної таблиці Василю Боруті, жителю даного села, який загинув в зоні АТО. В цей день в народному домі відбудеться  концерт патріотичної пісні.

В місті Турка, у понеділок, 23 травня, керівництвом району відбудеться покладання квітів до пам’ятника Степану Бандері, до стели Героям Небесної Сотні та до меморіальної таблиці Роману Сенику.  В селах району відбудуться заходи, присвячені пам’яті героїв та покладання квітів до могил учасників національно- визвольних змагань.

Довідка

День Героїв або Свято Героїв – це щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських воїнів – борців за волю України. Воно охоплює всі історичні епохи та спрямоване на патріотичне виховання молоді, вшанування українських героїв минулого та сьогодення. Львівська обласна рада прийняла рішення про відзначення свята в четверту неділю травня.

Історія відзначення Свята Героїв сягає далекого 1941 року, коли на Другому Великому Зборі Організації Українських Націоналістів було постановлено щороку, 23 травня, святкувати День Героїв.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*