На Турківщині відбудеться вечір творчості та пам’яті Володимира Івасюка “Вернись із спогадів”

Вечір творчості відбудеться 3 березня 2013 року о 16.00 год. в м.Турка Львівської області  в приміщенні культурного центру «Україна», за участю народного вокально-інструментального ансамблю «Горяни» районного народного дому, заслуженого артиста України Володимира Коциловського та лауреата Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів та фестивалів Назарія Тацишина.

На початку вечора буде перегляд фільму про життя В.Івасюка «Моя обірвана струна».

Метою проведення вечора творчості Володимира Івасюка є спогади про життя та творчість, засновника та класика української естради, автора невмирущих пісень, які стали народними. Композитора немає, але пам’ять про нього живе в наших серцях, а його душа в його піснях, а пісня буде завжди з нами.

Організаторами вечору творчості пам’яті Володимира Івасюка є відділ культури і туризму Турківської районної державної адміністрації та Турківський районний народний дім.

Запрошуємо всіх шанувальників творчості Володимира Івасюка.

Вхід – вільний.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*