На Турківщині у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни відбулись поминальні заходи

???????????????????????????????

DSCN8113

З метою належного відзначення 22 червня 2017 року Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні на території Турківського району сьогодні, о 12.30 біля скульптури Божої Матері відбувся захід за участі керівників виконавчої влади та органів місцевого самоврядування,священнослужителя та громадськості району. Даний захід розпочався з Гімну України та хвилиною мовчання. Опісля о.Тарас відправив панахиду за загиблими у Другій світовій війні.

«Сьогодні, 22 червня, ми згадуємо і вшановуємо всіх загиблих у полум’ї найстрашнішої в історії людства війни — Другої світової. Вона забрала понад 50 мільйонів людських життів, із них майже 10 мільйонів — українці.

???????????????????????????????У роки Другої світової війни фашисти знищили в Україні близько 300 населених пунктів. Ще навесні 1941 року в складі Головного управління імперської безпеки (РСХА) було створено й передано чотирьом групам армій, які мали вдертися на територію СРСР, чотири так звані айнзатцгрупи — формування поліції безпеки та СД. Їм і належало проводити на окупованій території каральні акції. А вже 16 вересня 1941 року начальник штабу Верховного головнокомандування вермахту фельдмаршал Кейтель видав наказ, у якому було сказано, що на окупованих територіях «людське життя нічого не варте і вплив залякування може бути досягнутий тільки незвичною жорстокістю».

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір», – зазначив у своєму виступі заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило.

Також в цей день приспущено Державного Прапора України з чорною стрічкою на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*