На Турківщині триває ремонт автомобільної дороги Бориня-Боберка

На початку місяця стартував ремонт прикордонної дороги Бориня-Боберка, а вже сьогодні тут проводять підготовчі роботи до влаштування основи з ЩПС та замінюють водопропускні труби.

“Нам командно вдалось залучити з держдорфонду на ремонт 90 млн гривень і до кінця року  підрядна організація “Онур” запевнила, що відремонтує 10 кілометрів покриття. Дорога протяжністю майже 30 кілометрів. Загальна вартість ремонтних робіт – близько 420 млн гривень. Працюємо, що залучити фінансування на продовження ремонту у 2021 році. Відремонтувавши її, вестимемо переговори з Республікою Польща щодо  створення  пункту пропуску Боберка – Смольник”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

За його словами, окрім цього автошляху, наступного року плануємо відремонтувати  23 кілометри дороги Турка- Лопушанка. На сьогодні триває процедура  закупівлі.

Нагадаємо, цьогоріч на ремонт доріг Львівщини скерували понад 5 млрд гривень, за ці кошти планують відремонтувати понад 500 кілометрів автошляхів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*