На Турківщині розпочала роботу літня школа

загруженное (1)Згідно  плану  Львівського обласного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді в Турківському районі с. Явора на базі  мотелю «Чертур»  розпочала роботу літня школа для  батьків – вихователів  та дітей з прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу Львівської області, яка буде працювати до 25 липня  2014 року.

21 липня відбулося її урочисте відкриття. З вітальним словом виступили директор  Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ярослав Бордіян,  директор Турківського районного центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді  рина Федорко та керівник бази  мотелю «Чертур»  Орест  Чернянський.

Учасниками Літньої школи  стануть 60 осіб, з яких 29 дорослих та 31 дитина. В програмі літньої школи є навчання батьків за відповідною програмою, проведення тренінгів, яку проводять тренери  Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді.

Також в програмі є робота з дітьми, проведення різних конкурсів, забав,  дискотек та відпочинок. Учасники літньої школи планують відвідати народний музей «Бойківщина»  та екскурсію по м.Турка. Крім того в  роботі літньої школи беруть участь фахівці із соціальної роботи Турківського районного центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*