На Турківщині прикордонники затримали чотирьох африканців-нелегалів

SONY DSC

Трьох громадян Республіки Гвінея та одного конголезця затримали вчора прикордонники відділу «Боберка», що охороняє складну гірську ділянку державного кордону на Прикарпатті.

З оперативних джерел прикордонникам надійшла інформація про появу 4 невідомих осіб африканської зовнішності на околиці села Боберка Турківського району. Негайно було організовано пошук невідомих. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

Через деякий час дільничний інспектор прикордонної служби затримав розшукуваних чоловіків за 300 метрів від лінії державного кордону. Затриманими виявилися четверо вихідців із Центральної Африки, чоловіки віком від 25 до 35 років.

Аби порозумітися із шукачами кращої долі прикордонникам довелося залучити перекладача з французької. Затримані пояснили, що кілька тижнів тому, маючи на меті потрапити до країн Євросоюзу, вони легально прибули в Україну. За чималу винагороду скористалися послугами невідомого чоловіка, який вранці привіз їх із Львова на околицю села Боберка. Чоловік показав їм де Польща, взяв гроші та втік. Однак дійти до кордону вони не встигли, оскільки там їх вже чекали прикордонники.

На затриманих було складено документи про адміністративне правопорушення за спробу нелегального перетину державного кордону України та направлено для розгляду в суд.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*