На Турківщині прозвітували за рік роботи

На Львівщині тривають публічні звіти керівників районних держадміністрацій про результати роботи за 2017 рік. Відтак, сьогодні, 22 лютого, прозвітував голова Турківської районної державної адміністрації Олександр Лабецький. У звіті взяв участь голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Цей рік, не кажучи вже про те що виплачені заробітні плати в тому числі і за грудень, ми починаємо маючи на рахунку Львівської області 500 млн грн. Тут і 60 млн грн на освіту і 300 млн грн на сільські амбулаторії. Тобто сьогодні перед нами стоять зовсім інші виклики, які стояли на початку 2015 року.  Сьогодні стоїть питання як зробити так, щоб люди відчули, починаючи від революції закінчуючи війною, що ці всі речі недаремні. І важливо ефективно використати всі ті кошти та можливості які на сьогоднішній день є», – зазначив Олег Синютка.

Окрім того, продемонстрували плани районної влади на 2018 рік. Зокрема, ремонт дороги Турка-Східниця, створення інтерактивної туристичної платформи Турківщини, покращення покриття території района мережами мобільного зв’язку та інтернету.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*