На Турківщині проводиться робота щодо недопущення зараження коронавірусом

Ситуацію із можливим проникненням на Турківщину вірусу із Китаю обговорили сьогодні, 24 лютого, під час позачергового засідання комісії ТЕБ і НС.

«Зважаючи на те, що вже понад 20 країн зіштовхнулись із випадками зараження коронавірусом, а також розуміючи суспільний резонанс, мусимо мати чіткий план дій. Потрібно врахувати все: як недопустити поширення інфекції та як із нею боротися у випадку проникнення. Життя кожного мешканця району для нас цінне і важливе, тому потрібно вжити усіх заходів, щоб попередити поширення не лише коронавірусу, а й необгрунтованої паніки серед людей», – наголосив голова райдержадміністрації Віталій Бабяк.

«В районі ситуація стабільна. На сьогодні нема жодного пацієнта з підтвердженим діагнозом чи підозрою на хворобу. Медичний персонал, який контактуватиме з такими пацієнтами діятиме за чітко визначеними правилами», – зазначили директор комунального некомерційне підприємство «Турківський Районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Микола Яцкуляк та директор КНП «Турківська ЦРЛ» Костянтин  Коробов.

За рішенням сьогоднішньої комісії у випадку потреби забезпечити певну кількість місць для хворих, такою установою визначили КНП «Боринська районна лікарня» Турківської районної ради, що може забезпечити госпіталізацію перших можливих пацієнтів із зараженням. Також члени комісії затвердили план протиепідеміологічних заходів щодо унеможливлення поширення респіраторної інфекції.

Представникам влади на місцях доручили підготувати свої плани реагування та проведення навчання для усіх дотичних структур.

У межах сьогоднішнього засідання комісії ТЕБ і НС також обговорили шляхи ліквідації наслідків негоди, що тривала на Турківщині останніми днями.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*