На Турківщині діє клуб «Вишивальниць»

При читальному залі Турківської центральної бібліотеки діє клуб «Вишивальниць», керівником якого  є Розалія Канареєва.

27 листопада 2013 року відбулося чергове засідання клубу.

Живе спілкування рукодільниць, обмін досвідом, оволодіння різними вишивальними прийомами і техніками, майстер-класи і неформальні, дружні бесіди людей, захоплених одним хоббі – усе це об’єднує учасниць клубу.                  В засіданні взяли  участь  працівники бібліотеки , а також жителі міста, які обмінювалися вмінням, знанням і навичками вишивання. Кожна має унікальний досвід, яким радо ділилася з колегами по хоббі. Зустрічі клубу проходять два рази на місяць у зручний для всіх учасниць час.

На зустрічах  клубу сучасної вишивки завжди тепла, привітна, доброзичлива атмосфера. Жінки показують свої роботи, демонструють, над чим зараз працюють, питають поради щодо підбору кольорів, тканин, ниток. Наразі клуб «Вишивальниць» працює над втіленням рушника з портретом Т.Г.Шевченка. завершити вишивання рушника планується до березня  2014 року, коли буде відзначатись 200-ччя від дня народження Кобзаря.

“Приваблює у зустрічах нашого клубу те, – ділиться враженнями пані Розалія, що вони проходять невимушено. Ми приносимо свої вишивані проекти, показуємо дівчатам-учасницям , спілкуємось. Нерідко двогодинної зустрічі не вистачає, щоб обговорити і роздивитися всю ту рукотворну красу, яку приносять наші учасниці на засідання клубу! Клуб «Вишивальниць» постійно розвивається, учасниці планують нові цікаві проекти, обмінні сюрпризи та багато іншого. Ми чекаємо на нових членів, які сподіваємося, привнесуть щось цікаве у життя нашого клубу, а зі свого боку гарантуємо душевне спілкування і допомогу у втіленні ваших вишиваних мрій!».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*