На Турківщині, 7 травня відзначили День пам’яті та примирення

???????????????????????????????Покладанням квітів до могил загиблих воїнів у роки Другої світової війни, могил новітніх Героїв, поминальним богослужінням на Турківщині, 7 травня відзначили День пам’яті та примирення і 72-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Поминальний захід відбувся біля скульптури Божої Матері за участі представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, духовенства, молоді, громадськості.

???????????????????????????????«8 травня – це день пам’яті про тих, хто не повернувся живим, день пам’яті за кожним, хто боровся з нацизмом. 9 травня – це день вшанування живих: тих, хто пройшов палаючими стежками Другої світової війни, хто зумів довести, що українці – нація, яка вистоїть в будь-яких випробуваннях, – зазначив у своєму виступі перший  заступник голови райдержадміністрації Микола Яворський.???????????????????????????????

-І сьогодні ми, пам’ятаючи про тих, хто загинув у роки війни – чи то на фронті, чи у національно-визвольній боротьбі, схиляємося у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через??????????????????????????????? лихоліття війни любов до України і бажання бачити її незалежною та квітучою».

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*