На території району посилять заходи безпеки під час святкування Дня Незалежності

DSCN7859-300x214

Сьогодні, 22 серпня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила проведено нараду з керівниками/представниками правоохоронних і силових структур, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації з питань посилення заходів безпеки та забезпечення громадського порядку під час відзначення на території Турківського району Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

У період 24-27 серпня на території району правоохоронні органи посилять заходи безпеки, а служби життєзабезпечення працюватимуть у режимі підвищеної готовності.

«Враховуючи ситуацію на Сході України, а також посилення ризиків терористичних загроз, ми повинні забезпечити правопорядок і безпеку мешканців району під час святкування Дня Державного Прапору та Дня Незалежності України, – наголосив Юрій Лило. – У цей час всі служби мають бути готовими злагоджено реагувати на будь-які ситуації та гарантувати стабільне функціонування систем життєзабезпечення населення Турківського району».

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*