На території “Бабиного яру” відкрили пам’ятник Олені Телізі

У суботу, 25 лютого, на території Національного історико-меморіального заповідника “Бабин Яр” відкрили пам’ятник учасниці українського визвольного руху, поетесі Олені Телізі. Про це повідомили у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

В урочистих заходах взяли участь представники влади та громадськості. Зокрема, делегація зі Львівщини у складі представників громадських організацій патріотичного спрямування та професійних товариств, а саме: Львівського обласного ОУН, Товариства ім. Олени Теліги, Товариства українок ім. Ольги Басараб, Львівського обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів, спілки архітекторів, спілки бандуристів, спілки лікарів та Конгресу українських націоналістів.

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко під час урочистостей наголовив на тому, що відкриття пам’ятника поетесі й діячці ОУН Олені Телізі у Бабиному Яру розвінчує російські міфи про роль і місце українських патріотів, зокрема ОУН, у Другій світовій війні.

А міністр культури України Євген Нищук зауважив, що відкриття пам’ятника Олені Телізі сприятиме активнішому залученню молоді до вивчення біографії і творчості поетеси.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*