На тематичних засіданнях напрацюють План дій у сфері прав людини

За інформацією Міністерства юстиції України, від 12 до 28 жовтня триватимуть засідання тематичних груп щодо розробки Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період 2021-2023 років.

Упродовж жовтня Директоратом стратегічного планування та євроінтеграції буде проведено 11 засідань тематичних груп в режимі відео конференції. На виконання Кроку 655 Плану пріоритетних дій Уряду на 2020 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 9 вересня 2020 р. № 1133-р, Міністерством юстиції розпочато розробку:

– проєкту Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на 2021-2023 роки;

– порядку моніторингу та оцінки прогресу реалізації та індикаторів оцінки виконання Національної стратегії;

– переліку показників, відповідно до яких здійснюється збір даних для моніторингу та оцінки прогресу реалізації Національної стратегії у сфері прав людини;

З метою обговорення та доопрацювання вищезгаданих проєктів документів Міністерство юстиції проводить засідання тематичних груп та для участі необхідно зареєструватися за посиланням.

Детальна інформація щодо графіка проведення засідань тематичних груп за посиланням.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*