На Сколівщині для молоді провели навчання з основ успішного підприємництва

Упродовж двох днів, 31 жовтня – 1 листопада Львівська обласна молодіжна громадська організація «Юнацтво» провела захід «Молодий підприємець: виклики та перешкоди». Основам підприємницької діяльності у смт Тухля на Сколівщині навчалась молодь з різних куточків області. Про це інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Спікер навчання Андрій Корнат поділився з молодими людьми власним досвідом у сфері фінансів та наголосив на важливості бачення конкретного результату ще на старті реалізації проєктів.

«Будь-який проєкт потребує вміння керівництва управляти ресурсами, як людськими, так і матеріальними»,-  зазначив він.

Та окреслив виклики, які стоять перед підприємцем-початківцем та поради, як мінімізувати можливі ризики.

«Звичайно, від молодого підприємця залежить багато, зокрема, вміння підбирати в команду надійних людей і спрямовувати дії на налагодження взаємозв’язку» – наголосив Андрій Корнат.

У заході взяли участь понад десяток учасників. Прослухану інформацію вони одразу практикували під час тренінгів. Розглянули декілька тем, серед яких – як формувати команду, вміти надавати вказівки, прохання про реалізацію завдання та згладжувати «гострі кути» у колективі.

Цікавинкою тренінгу для молоді стала гра «Життєвий капітал». За словами організаторів, вона дозволяє змоделювати  практично увесь спектр життєвих ситуацій, в яких застосовуються різноманітні фінансові інструменти, та є дієвим інструментом для закріплення знань у сфері економіки.

«Активна молодь прагне черпати інформацію звідусіль, щоб реалізувати свої амбіції і підвищити потенціал. Участь у громадських проєктах, де молодь безкоштовно отримує знання, є дуже важливими, адже в них можуть брати участь ті, хто не має коштів на вартісне навчання, але має велике бажання розпочати щось своє і реалізувати мрію» – наголосили організатори.

Зазначимо, що захід провели в межах реалізації проєктів, що стали переможцями серед інститутів громадянського суспільства за фінансової підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*