На сесії затвердили звіт про виконання обласного бюджету за минулий рік

Сьогодні, 12 березня, в межах II пленарного засідання XXIV чергової сесії Львівської обласної ради, обласні обранці заслухали звіт про показники обласного бюджету за 2019 рік.

Про бюджетний фінансовий ресурс Львівщини у минулому році розповів директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

«Всього податків і зборів було мобілізовано на території Львівської області 56,7 млрд грн. З них до місцевих бюджетів надійшло 17,7 млрд грн, решта – 39 млрд грн до державного бюджету. Обсяг всіх місцевих бюджетів Львівщини сягнув 34,5 млрд грн, з них бюджети міста, райони, ОТГ – 28, 2 млн грн, обласний бюджет в частині видатків, які йдуть на загальнообласні повноваження – 6,3 млрд грн»,- зазначив він.

За звітними показниками обласного бюджету доходи – 12632, 2 млн грн ( з них загальний фонд – 11603,5 млн грн, спеціальний – 1028,7 млн грн), видатки – 12703,2 млн грн (з них загальний фонд – 10859, 3 млн грн, спеціальний фонд – 1843,9 млн грн). Додаткові видатки, у зв’язку із незначним перевищенням видатків над доходами, проведено за рахунок перехідних залишків з 2018 року.

У структурі доходів загального фонду обласного бюджету переважає податок на доходи фізичних осіб – 81,28 %, податок на прибуток – 11,67 %. Також це плата за використання природних ресурсів (3,29 %), плата за надання адмін послуг (2,93 %), плата за оренду комунального майна (0,35 %), інші види надходжень тощо.

У структурі доходів спеціального фонду обласного бюджету переважали власні надходження бюджетних установ (72,3 %), екологічний податок (17,7 %), кошти від відчуження майна (6,5 %), інші надходження (3,5 %).

«9 млрд 633 млн грн надходження до обласного бюджету трансфертів, це мінус 3 % до плану. Основний мінус йшов по субвенції на допомогу сім’ям з дітьми, де в нас повністю були проведені належні виплати. По пільгах і субсидіях також в нас є мінус, що пояснюється, переходом на монетизацію пільг і видатки йшли через Міністерство соціальної політики», – розповів Олег Демків.

Фактичні видатки обласного бюджету склали 12 млрд 703 млн грн.

«Торік найбільші видатки були по охороні здоров’я – 2 млрд 359 млн грн (38 %), 22 % – це галузь освіти, 16 % дорожнє господарство, 7 % – соціальний захист 6 % – будівництво, інші галузі в менших обсягах», – зазначив керівник департаменту фінансів.

Торік також реалізовувалось 30 обласних програм на реалізацію яких профінансовано 1 млрд 527 млн грн. Найбільші видатки по програмі «Автомобільні дороги», «Вивіз сміття», «Освіта», «Охорона здоров’я», «Мікропроекти».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*