На семінарі з платниками податків мова йшла про останні зміни податкового законодавства

Нещодавно, під час семінару з платниками податків, фахівцями Турківського відділення Самбірської ОДПІ був проведений огляд останніх змін податкового законодавства та зорієнтовано увагу представників підприємств та фізичних осіб – підприємців на очікуваних змінах в оподаткуванні у наступному році.

В ході проведення заходу платники податків отримали інформацію щодо можливості самостійного використання Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР), який розміщено на офіційному веб-порталі ДФС та оперативно й у зручній формі отримувати актуальну інформацію щодо змін у податковому, митному та іншому законодавстві, контроль за додержанням якого покладено на ДФС, термінів подання звітності та сплати податків (зборів), ставок загальнодержавних та місцевих податків і зборів, єдиного внеску та оподаткування товарів в залежності від обраного режиму та ін.

Платники податків та їх представники мали змогу отримати роз’яснення та відповіді на свої питання в атмосфері жвавого діалогу.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*