На семінарі у Турківському відділенні Самбірської ОДПІ розглядалися нагальні питання сьогодення

Нещодавно фахівці Турківського відділення ОДПІ  провели для платників податків черговий семінар, на порядок денний якого були  винесені питання  новацій у податковому законодавстві, запроваджених з початку 2017 року.

В ході семінару  податківці ознайомили присутніх  із змінами  в адмініструванні податку на прибуток, ПДВ,  акцизного податку та  іншою  важливою та актуальною інформацією. Платникам податків  була доведена інформація щодо рентної плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин, рентної плати за спеціальне використання води, рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів та екологічного податку у зв’язку із змінами із 1 січня 2017 року ставок за цими платежами.

Увага була акцентована на правильності заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжних документів з використанням кодів видів сплати відповідно до наказу Мінфіну від 24.07.2015 №666 «Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, ЄВ, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів».

В ході заходу були висвітлені  питання щодо справляння майнових податків і зборів з фізичних осіб, декларування громадянами своїх доходів, отриманих ними  протягом 2016 року та інші нагальні  питання сьогодення.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*