На семінарі у Львові обговорили польсько-український проект «Гео-Карпати – створення польсько-українського туристичного шляху»

22 лютого 2013 року в Національному університеті ім. Івана Франка відбувся семінар польсько-українського проекту «Гео-Карпати – створення польсько-українського туристичного шляху». Участь даному заході від Львівської облдержадміністрації взяв начальник управління міжнародного співробітництва Лев Захарчишин.

На семінарі було представлено основні засади та поточні результати роботи згаданого проекту. Як повідомив Лев Захарчишин, Проект реалізується в рамках Програми транскордонної співпраці Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 і зорієнтований на створення інноваційного туристичного продукту – шляху Гео-Карпати, заснованого на умовах врівноваженої туристики і збереження природної спадщини прикордонних регіонів Польщі та України.

Окрім цього, даний Проект також створює можливості для безкоштовної промоції існуючих туристичних принад в прикордонних регіонах Карпат.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*